SlideshowSlideshow
FadeGallery - Free Version

Otrzymana dotacja z Unii Europejskiej

Pragniemy poinformować, że Gabinet Stomatologiczny „Przy Tobie” otrzymał dotację Unii Europejskiej na zakup sprzętu medycznego w ramach projektu: „ Wyposażenie gabinetu stomatologicznego w innowacyjną aparaturę medyczną w celu rozszerzenia zakresu działalności o nowe produkty i usługi”

 

 

 

W związku z tym gabinet już niedługo zostanie wyposażony w urządzenia umożliwiające wykonywanie:

 

1. Zdjęć pantomograficznych i cefalometrycznych.

2. Przeprowadzanie leczenia stomatologicznego w znieczuleniu podtlenkiem azotu

3. Laserowe opracowywanie ubytków stomatologicznych

4.Wykorzystanie lasera w leczeniu wielu innych schorzeń jamy ustnej i zębów 

 

 

lek. stom. Magdalena Januszek Specjalista II stopnia z protetyki stomatologicznej z ponad 20 letnim doświadczeniem.

 

Ukończyła Śląską Akademię Medyczną w 1992 roku. Specjalizację z protetyki stomatologicznej zdobyła w Zakładzie Protetyki Stomatologicznej Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu pod kierownictwem Prof. Stefana Barona Szczególnym obszarem zainteresowań jest stomatologia estetyczna z uwzględnieniem leczenia protetycznego. Od 2006 roku zajmuje się również leczeniem implantologicznym. Od początku praktyki zawodowej prowadzi prywatny gabinet stomatologiczny. Od 2003 roku w związku ze zmianą miejsca zamieszkania otwiera gabinet stomatologiczny „Przy Tobie” w Józefosławiu.

 

lek. med. Konrad Januszek Specjalista II stopnia z Chirurgii Ogólnej z ponad 20 letnim doświadczeniem

 

Ukończył Śląską Akademię Medyczną w Katowicach w 1991 roku. Od roku 2005 pracuje w Oddziale Chirurgii Plastycznej CSK MSWiA gdzie w 2009 rozpoczął specjalizację z Chirurgii Plastycznej pod kierownictwem dr. n med. Tadeusza Witwickiego Szczególnym obszarem zainteresowań jest leczenie chirurgiczne i terapia fotodynamiczna nowotworów skóry oraz leczenie nowotworów piersi uwzględniające leczenie rekonstrukcyjne. Od 2005 roku prowadzi Praktykę Chirurgiczną „Przy Tobie” w Józefosławiu