O Mnie

lek. stom. Magdalena Januszek

Specjalista protetyki stomatologicznej

Specjalista protetyki stomatologicznej z ponad 30 letnim doświadczeniem. Jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. II stopień specjalizacji z Protetyki Stomatologicznej zdobyła w Klinice Protetyki Stomatologicznej w Zabrzu, prowadzonej przez prof. Stefana Barona.

Prowadzi prywatny gabinet stomatologiczny w Józefosławiu od 17 lat. Oprócz klasycznego leczenia protetycznego (korony, mosty) szczególnie specjalizuje się w estetycznym leczeniu protetycznym prowadzącym do odtworzenia naturalnego kształtu uzębienia przy pomocy licówek.

Stale współpracuje z chirurgami szczękowymi w celu poprawy warunków kostnych dla rekonstrukcji pełnego uzębienia przy użyciu implantów. W leczeniu wykorzystuje od wielu lat zaawansowane technologicznie urządzenia jak np. laser erbowo-yagowy i laser neodymowo-yagowy umożliwiające leczenie tkanek miękkich w chorobach przyzębia ale również opracowanie ubytków próchniczych zębów bez konieczności używania mechanicznych końcówek.

W leczeniu protetycznym współpracuje z najlepszymi technikami protetykami w Polsce.

Gabinet wyposażony jest w aparaturę diagnostyczną (pantomogram, rodiowizjografia) umożliwiającą szybką diagnostykę.

Uczestniczy regularnie w zjazdach i szkoleniach organizowanych zarówno w kraju jak i za granicą.

Ambicją mojej działalności jest podniesienie stricte medycznego wymiaru mojej pracy do poziomu „artystycznego”

Głównym celem jest leczenie prowadzące do jak najbardziej naturalnego wyglądu zębów, przy możliwie mało agresywnej (nieniszczącej) ingerencji w zastany stan uzębienia pacjenta.

Plan leczenia zawsze jest precyzyjnie omawiany z pacjentem by dobrze pozwolić zrozumieć różne warianty leczenia i podjąć optymalne decyzje wspólnie z pacjentem.

Wielką wartością w pracy jest doświadczenie, szczególnie gdy jest poszerzane o doświadczenie najlepszych z najlepszych partnerów z którymi współpracuje.

Wysokie poczucie estetyki przy dbaniu o najwyższy poziom medyczny leczenia

lek. stom. Liliana Radomska

Specjalista stomatologii ogólnej

Jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi.

Specjalizacje ukończyła w Klinice Stomatologii Zachowawczej w Łodzi w roku 1992. Jej szczególnym obszarem zainteresowań jest leczenie zachowawcze a szczególnie leczenie endodontyczne. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy stomatologa. Z naszym gabinetem jest związana zawodowo od ok. 10 lat. Dodatkowo pracuje w „Luxmed” Piaseczno oraz CMP ul. Puławska.

Liliana-Radomska

Anna Chudek

Dyplomowana asystentka stomatologiczna

Związana z gabinetem od 12 lat. 
Zawsze życzliwa i oddana pacjentom. Niezastąpiona w dbaniu o jakość medycznych procedur oraz używanego przez nas sprzętu. 

Ania-Chudek
ul. Sasanki 1, 05-509 Józefosław
Tel: (22) 711 27 17, 510 139 130
Email: kontakt@przytobie.pl